•

Aktualności

Wojnicz na deskach!; Olimpia K. 6:2 Olimpia W.

• autor: olimpiaa, 2016-05-27 16:44

Pojedynek dwóch Olimpii zakończył się zwycięstwem gospodarzy, którzy zaaplikowali gościom aż sześć bramek, co potwierdzało, że byli w tym meczu zespołem zdecydowanie lepszym. Już w 10 minucie

meczu, Kuba Nowak obsłużył podaniem Zdzisława Izworskiego, który mocnym strzałem z 10 metrów pokonał bramkarza gości. Pięć minut później było już 2:0, kiedy to dwójkową akcję Izworski-Nowak strzałem z bliskiej odległości wykończył ten drugi. Na 3:0 jeszcze przed przerwą podwyższył pięknym wolejem Izworski, który wykorzystał podanie Janickiego i gospodarze schodzili po 45 minutach w wybornych nastrojach. Drugą część gry podopieczni Andrzeja Maciasia rozpoczęli z nie mniejszym impetem. W 55 minucie Nowak dobił strzał Bieńka i wynik brzmiał już 4:0. W tym momencie gospodarze wyraźnie się rozluźnili, czego efektem była kontaktowa bramka przyjezdnych. Jednakże miejscowi potrafili na nią w odpowiedni sposób zareagować. Nowak obsłużył długim podaniem Izworskiego, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pomylił się i skompletował hattricka. W 70 minucie spotkania goście wywalczyli karnego, którego kilka chwil później zamienili na bramkę. Ostatnie słowo należało jednak to biało-niebieskich. Mateusz Bieniek mocnym strzałem z pola karnego nie dał szans goalkeeperowi z Wojnicza. Olimpia Kąty w pięknym stylu zwycięża 6:2!