•

Aktualności

Tak się bawi Olimpia!; Rylovia 0:3 Olimpia

• autor: olimpiaa, 2016-05-05 20:33

W meczu 20. kolejki tarnowskiej ligi okręgowej, Olimpia Kąty bardzo pewnie pokonała na wyjeździe Rylovię Rylowa 3:0. Goście z Kątów pokazali się ze swojej najlepszej strony i w pełni zasłużenie wywieźli z terenu wicelidera trzy punkty. Pierwszą bramkę już w 15 minucie strzelił

Szymon Leśniak. Piłka po jego precyzyjnym uderzeniu w kierunku długiego słupka wylądowała w siatce. W 30. minucie wynik brzmiał już 2:0. Uderzenie z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego w wykonaniu Kuby Nowaka po raz kolejny znalazło się w siatce. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Kilka minut po przerwie Olimpijczycy strzelili kolejną bramkę. Złe wypicie jednego z obrońców gospodarzy znalazło się na szesnastym metrze od bramki. Tam czekał na nią Zdzisław Izworski, który strzałem z woleja pokonał bramkarza Rylovii.Kiedy w 62. minucie Ostrowski otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, wiadome było, że Olimpia Kąty już tego meczu nie przegra,

To było naprawę piękne i okazałe zwycięstwo podopiecznych Andrzeja Maciasia. Taką Olimpię po prostu chce się oglądać.