Olimpia Kąty - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Dębno - LKS Uszew
  • Olimpia Wojnicz - LKS Gnojnik 2:3
  • KS Olimpia Kąty - Rylovia Rylowa 3:3
  • Olimpia Bucze - Żubr Gawłówek 3:2
  • Okocimski KS II Brzesko - Dunajec Mikołajowice 4:0
  • Naprzód Sobolów - Dunajec Zakliczyn 4:1
  • Macierz Lipnica Murowana - Jadowniczanka Jadowniki 0:5

PP: Smutny koniec przygody; Olimpia 2:6 Jadowniczanka

• autor: olimpiaa, 2016-03-14 11:59

To miało być piękne rozpoczęcie zmagań piłkarskich na stadionie w Kątach w rundzie wiosennej. W półfinale pucharu Polski, Olimpia mierzyła się z Jadowniczanką Jadowniki. Niestety, o wyniku tej konfrontacji miejscowi chcieliby jak najszybciej zapomnieć.

Zapewne nie tak

wyobrażał sobie oficjalny debiut w bramce biało-niebieskich Bartosz Ciszkowicz. Były zawodnik LKS Uszew zamieszany był w trzy bramki dla gości, które przesądziły o awansie drużyny z Jadownik do finału. Bartkowi życzymy, żeby ten mecz był wypadkiem przy pracy i w dalszej części sezonu spisywał się tak, jak na treningach, bo bronić naprawdę potrafi. Zawodnicy Olimpii mimo bardzo dobrej gry w pierwszej połowie, kompletnie rozsypali się w drugiej części spotkania. Bramki dla naszej drużyny strzelali Marcin Cebula (z rzutu karnego) i Kuba Nowak (dobijając strzał Damiana Cebuli).

Teraz pozostaje skupić się na zdobywaniu punktów w lidze, która rusza już w przyszłą sobotę. Pierwszy mecz gramy na wyjeździe z Naprzodem Sobolów.

Autor: Treść:pozostało znaków: